fbpx

Mój Taneczny Blog

Jestem zdania, że im lepiej poznam swoich Klientów, tym więcej mogę im dać. Pierwszą rzeczą na jakiej się koncentruję w kontakcie z Wami jest to, co dla Was jest najważniejsze. Jak wyobrażacie sobie Wasz Pierwszy Taniec, jakimi jesteście ludźmi, jakie macie charaktery, czy lubicie tańczyć… Jest masa pytań, które zadaję Wam podczas naszych konsultacji, a które pozwalają mi Was choć odrobinę poznać, a dzięki temu – móc sprostać Waszym oczekiwaniom.

Czy macie już wybrany utwór na pierwszy taniec? To jedno z moich pierwszych pytań, które zadaję Wam podczas naszych spotkań lub konsultacji online. Dla wielu z Was pytanie to powoduje grymas na twarzy i jakiś moment zmieszania, ponieważ często po prostu nie macie pomysłu na idealną piosenkę. Czy to źle? Nie! To znaczy że całkiem niezła zabawa jeszcze przed Wami! 

 

To chyba najczęściej zadawane przez Was pytanie. Jak zacząć? Każde konsultacje online jakie z Wami przeprowadzam, poza tym, że możemy się poznać i zobaczyć na żywo, zaczynają się od pytania, czy macie już wybraną muzykę na pierwszy taniec. Bo zakładam, że jeśli się ze mną kontaktujecie, to decyzja o tym, czy pierwszy taniec pojawi się na Waszym weselu, została już podjęta… a to, jak on ma wyglądać, to już zupełnie inna kwestia 🙂