by Agnieszka Płonka

Gratulacje! Wszystko przebiegło pomyślnie!

Oprócz tego, że dowiesz się o starcie sprzedaży jako pierwsza i będziesz mogła zakupić kurs w przedsprzedaży w super niskiej cenie, otrzymasz ode mnie również inne ciekawe maile. Między innymi o kulisach tworzenia kursu oraz praktyczne wskazówki w jaki sposób sprawić, aby Wasz pierwszy taniec był wyjątkowy, wymarzony i przede wszystkim naturalny!

Tak jak obiecałam, otrzymasz również ode mnie darmowy fragment kursu, z którego nauczycie się w jaki sposób poradzić sobie z tematem prowadzenia. Wystarczy, że znajdziecie 15 minut aby obejrzeć nagranie i wdrożyć wskazówki w życie, aby zobaczyć, że prowadzenie wcale nie jest takie trudne!

Dobrej zabawy!

PREMIERA KURSU JUŻ NA PRZEŁOMIE STYCZNIA I LUTEGO

CO WYRÓŻNIA TEN KURS?

Kurs online: naturalny pierwszy taniec to jedyny na rynku kurs tańca, który nagrany jest w formie procesu nauki tańca pary, Ali i Damiana, którzy nie są profesjonalnymi tancerzami. Możesz razem z nami uczyć się w zaciszu swojego salonu, wybierając idealną dla siebie porę i nie tracąc czasu na dojazdy!

Poszczególne lekcje nagrane są w formule standardowych zajęć stacjonarnych – poczujesz się prawie tak, jakbyś na nich była!

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ W KURSIE?

  • swobodnego poruszania się w parze,
  • prowadzenia – jak informować partnerkę o tanecznych zamiarach i jak zrozumieć co partner od nas chce,
  • różnych kroków tańca użytkowego,
  • w jaki sposób poruszać się do szybkiej i wolnej muzyki,
  • jak dopasować kroki do melodii i jak znaleźć elementy WOW w piosence.
  • elementów i sekwencji, które często są wykorzystywane w choreografiach do pierwszego tańca,
  • spośród nich będziecie mogli wybrać te, w których czujecie się wygodnie i dopasować do wybranej przez Was muzyki.
  • A to wszystko w atmosferze dobrej zabawy i relaksu!

JAKA JEST FORMUŁA KURSU?

Oprócz faktu, że będziecie ćwiczyć razem z moimi kursantami, widzieć ich postępy ale też rzeczy, które im nie wychodzą, na początku nauczę Was samych podstaw tańca, czyli prowadzenia, następnie przejdziemy do tańca użytkowego w rozliczeniu 1:1. Później zajmiemy się nauką poszczególnych tanecznych figur, które będziecie mogli wykorzystać w swojej choreografii. Ostatnim elementem kursu będą lekcje poświęcone różnego rodzaju wychyleniom oraz podnoszeniom, z których również będziecie mogli wybrać taki, które najbardziej Wam odpowiadają.
Oprócz standardowych lekcji z Alą i Damianem, będą również takie w których opowiem Wam jak wybrać muzykę do pierwszego tańca, na co zwrócić uwagę, jak dopasować kroki do muzyki, oraz takie bardziej techniczne, czyli np. w jaki sposób prowadzić ręce aby wyglądały naturalnie.