POLITYKA PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES

by Agnieszka Płonka

NA STRONIE WWW.SZKOLAPIERWSZEGOTANCA.PL

Witaj!

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych i korzystania z plików cookies na stronie internetowej www.szkolapierwszegotanca.pl. Administratorem strony i odpowiedzialnym za dane osobowe jest Agnieszka Płonka, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Szkoła Pierwszego Tańca Agnieszka Płonka, ul. Wacława Felczaka 20c, 71-417 Szczecin, NIP: 8512926756, REGON: 321010636

W przypadku wszelkich pytań dotyczących niniejszej Polityki Prywatności i Polityki Cookies, zachęcam do kontaktu ze mną pod adresem e-mail: kontakt@szkolapierwszegotanca.pl

Wszelkie podane przez Ciebie dane osobowe na stronie www.szkolapierwszegotanca.pl są traktowane jako poufne i nie są udostępniane ani odsprzedawane osobom lub podmiotom trzecim.

Dane Osobowe
Jako Administrator danych osobowych, zobowiązuję się do przetwarzania Twoich danych osobowych (takich jak imię, adres e-mail) zgodnie z wytycznymi Polityki Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w przypadku zapisu do newslettera, kontaktu czy zawarcia umowy.

Przysługują Ci pewne prawa związane z przetwarzaniem danych, takie jak dostęp do treści danych, ich poprawianie, usuwanie, ograniczanie przetwarzania, przenoszenie danych, cofnięcie zgody oraz wniesienie skargi do organu nadzorczego, jeśli uważasz że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnymi przepisami prawa.

Gwarantuję pełną poufność danych osobowych, ich bezpieczeństwo i zastosowanie odpowiednich środków ochrony. Przekazuję dane do przetwarzania wyłącznie zaufanym podmiotom, takim jak:

  1. MailerLite UAB, Paupio g.28, Vilnius 11341, Litwa – w celu korzystania z systemu mailingowego MailerLite, służącego do wysyłki newslettera
  2. OVH Sp.z o.o. ul. Swobodna 1, 50-088 Wrocław – w celu przechowywania danych osobowych na serwerze
  3. Biuro Rachunkowe Katarzyna Chojnacka, ul. Mieszka I 80, 71-011 Szczecin – w celu obsługi księgowej firmy
  4. Fakturownia Sp. z o.o., ul. J. Smulikowskiego 6/8, 00-389 Warszawa – korzystanie z systemu do fakturowania. 

Newsletter
Zapisując się do newslettera, otrzymasz informacje o nowościach, postach blogowych, poradach i informacjach handlowych. Przekazujesz imię i adres e-mail, które są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Dane są bezpiecznie przechowywane w bazie MailerLite i nie będą dalej udostępniane.

Komentarze
Dodając komentarz na blogu, podane dane nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Przechowywane są w WordPressie na serwerze OVH Sp.z o.o.

Kontakt E-mailowy, Telefoniczny
Kontaktując się ze mną mailowo, przekazujesz swój adres e-mail. Dane te są przetwarzane wyłącznie w celu obsługi Twojego zapytania, wyceny lub realizacji usługi. Do obsługi e-mail korzystam z usług OVH Webmail, a do umawiania lekcji indywidualnych z Calendly.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w takim przypadku jest Twoja zgoda wynikająca z zainicjowania ze mną kontaktu.

Pliki Cookies
Strona używa plików cookies, które umożliwiają tworzenie statystyk, korzystanie z narzędzi marketingowych, zapewnienie działania strony i funkcji społecznościowych. Podczas pierwszej wizyty na stronie wyświetlana jest Ci informacja na temat stosowania plików cookies. Zaakceptowanie i zamknięcie tej informacji oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies zgodnie z postanowieniami niniejszej polityki prywatności. Zgodę zawsze możesz wycofać, usuwając pliki cookies oraz zmieniając ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce. 

Inne Technologie Śledzące
Na stronie www.szkolapierwszegotanca.pl wykorzystuję także poniższe technologie :piksel Facebooka do zarządzania reklamami na Facebooku i Google Analytics do analizy statystyk strony.

Logi

Korzystanie ze strony wiąże się z przesyłaniem zapytań do serwera, na którym się znajduje. Każde zapytanie skierowane do serwera zapisywane jest w logach, które obejmują m.in. adres IP, datę i czas serwera, informacje o przeglądarce internetowej i systemie operacyjnym, z jakiego korzystasz. Dane zapisane w logach serwera nie są kojarzone z konkretną osobą i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy służący do administracji, a ich zawartość nie jest ujawniana nikomu poza osobami upoważnionymi do administrowania serwerem w OVH Sp. z o.o.

Dziękuję za korzystanie z mojej strony. W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu!