Pakiety

keep calm1 (1)
Pakiet 1

„Potrzebujemy tego na wczoraj”

2 LEKCJE x 3 godziny

CENA: 1200 zł

Pakiet dla tych z Was, którzy lekko zaspali i zorientowali się, że ślub już za tydzień lub dwa - no cóż, zdarza się,  trzeba więc zakasać rękawy i do dzieła! Jest to przyspieszony kurs obejmujący dwa indywidualne spotkania trwające 3 godziny zegarowe, podczas których jesteście w stanie nauczyć się nieskomplikowanej choreografii stworzonej na Wasze potrzeby, lub po prostu poznacie podstawy tańca użytkowego i poszczególnych tańców, które z pewnością przydadzą się na weselu. Pakiet obejmuje konsultację telefoniczną bądź przez Skypa, dzięki czemu będę mogła poznać Was i Wasze oczekiwania, zanim spotkamy się na sali tanecznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu będę mogła lepiej przygotować się do zajęć, wybrać odpowiednią muzykę, a co za tym idzie - znacznie przyspieszyć proces nauki.

PAKIET 2

„Spokojnie Kochanie, mamy jeszcze trochę czasu”

6 LEKCJI x 55 minut
CENA: 1100 zł

8 LEKCJI x 55 minut
CENA: 1300 zł

Pakiet dla tych z Was, którzy mieli to szczęście i przypomnieli sobie o nauce pierwszego tańca ciut wcześniej 😉 Pakiet obejmuje sześć indywidualnych lekcji trwających 60 minut, które można wykorzystać w dowolnych odstępach czasu. W trakcie zajęć nauczycie się tańczyć choreografię stworzoną specjalnie dla Was oraz poznacie zasady prowadzenia w tańcu, abyście mogli swobdnie poruszać się po parkiecie. Pakiet obejmuje konsultację telefoniczną bądź przez Skypa, dzięki czemu będę mogła poznać Was i Wasze oczekiwania zanim spotkamy się na sali tanecznej. To pozwoli mi przygotować kilka propozycji aranżacji Waszego pierwszego tańca i muzyki,  z których wybierzecie tą, która najlepiej Wam odpowiada. W ramach pakietu jest możliwość przeniesienia ostatniej godziny zajęć z sali tanecznej na salę w której odbędzie się wesele. Dzięki temu przećwiczycie układ w miejscu, w którym będzie on finalnie wykonany i pozbędziecie się stresu związanego z nowym, nieznanym miejscem.

keep calm2 (1)
keep calm3
Pakiet 3

„Organizacja level master”

10 LEKCJI x 55 minut

CENA: 1500 zł

Pakiet dla tych z Was, którzy nie odkładają rzeczy na ostatnią chwilę i dla tych, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą, łącznie z nauką pierwszego tańca weselnego 🙂 Pakiet obejmuje dziesięć indywidualnych spotkań trwających 60 minut, które można wykorzystać w dowolnych odstępach czasu. Ponieważ jest to dość duża ilość zajęć, nauczycie się na nich nie tylko choreografii, którą stworzę specjalnie dla Was, ale również podstaw tańca użytkowego oraz tańców popularnych na weselach, a także zasad prowadzenia w parze. Dzięki temu będziecie mogli swobodnie poruszać się po parkiecie w rytm dowolnej muzyki. Pakiet obejmuje konsultację telefoniczną bądź przez Skypa, dzięki czemu będę mogła poznać Was i Wasze oczekiwania zanim spotkamy się na sali tanecznej. To pozwoli mi przygotować kilka propozycji aranżacji Waszego pierwszego tańca oraz muzyki, z których wybierzecie tą, która najlepiej Wam odpowiada. W ramach pakietu jest możliwość przeniesienia ostatniej godziny zajęć z sali tanecznej na salę w której odbędzie się wesele. Dzięki temu przećwiczycie układ w miejscu, w którym będzie on finalnie wykonany i pozbędziecie się stresu związanego z nowym, nieznanym miejscem.

Pakiet 4

„Taniec Niespodzianka Do It Yourself”

4 LEKCJE x 55 minut

CENA: 900 zł

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich Klientów stworzyłam pakiet, dzięki któremu sprawisz swojej Drugiej Połówce Niespodziankę, której na pewno się nie spodziewa! Pakiet obejmuje cztery lekcje indywidualne trwające 60 minut, na których nauczysz się układu stworzonego specjalnie dla Ciebie, a raczej, koniec końców, dla Twojej Wybranki lub Wybranka 😉 Pomogę Ci wybrać utwór lub stworzyć mix piosenek pod który dopasuję choreografię. Pakiet obejmuje konsultację telefoniczną bądź przez Skypa, dzięki czemu będę mogła poznać Twoje oczekiwania zanim spotkamy się na sali tanecznej. Pomysł ten jest coraz bardziej popularny wśród Par Młodych - jest to doskonały sposób na prezent dla Twojej Drugiej Połówki a także niezapomniana zabawa dla wszystkich Waszych Gości!

Pierwszy Taniec - Pakiet 4
Pakiet 5

„Taniec Niespodzianka Do It With Friends”

6 LEKCJI x 55minut

CENA: 1300 ZŁ

Ten pakiet jest totalną petardą wśród wszystkich weselnych pomysłów niespodzianek! Jeśli masz przyjaciół, którzy lubią dobrze się bawić, nie wstydzą się robić szalonych rzeczy, uwielbiają wyzwania i zwariowane pomysły  - ten pakiet jest zdecydowanie dla Ciebie! Świetna zabawa w gronie przyjaciół przy nauce tańca niespodzianki jest tutaj gwarantowana! Pakiet obejmuje sześć spotkań trwających 60 minut podczas których Ty i Twoi przyjaciele nauczycie się choreografii przyprawiającej o szybsze bicie serca (a także łez radości!) Twojej Drugej Połówki i wszystkich Gości! Pakiet obejmuje konsultację telefoniczną bądź przez Skypa, dzięki czemu będę mogła poznać wszystkie szczegóły dotyczące tańca niespodzianki zanim spotkamy się na sali tanecznej.

Pakiet 6

„Cudownych rodziców mam”

6 LEKCJI x 55 minut

CENA: 1100 zł

Jeśli marzysz o tym, aby zatańczyć specjalny taniec ze swoim Rodzicem – Panna Młoda ze swoim Tatą, lub Pan Młody ze swoją Mamą – to ten pakiet jest właśnie dla Ciebie! Sześć spotkań trwających 60 minut to wystarczająca ilość czasu aby przygotować dla Was oryginalną choreografię, którą oczarujecie i wzruszycie wszystkich Gości. Pomysł ten jest coraz bardziej popularny wśród Par Młodych, szczególnie w konfiguracji Panna Młoda i Tata, jako symboliczne pożegnanie Małej Córeczki z ukochanym Tatą 🙂 Może być to przepiękny, wzruszający moment Waszego wesela, zaaranżowany według Waszych potrzeb i oczekiwań. Pakiet obejmuje konsultację telefoniczną bądź przez Skypa, dzięki czemu będę mogła poznać Wasze oczekiwania i pomysły zanim spotkamy się na sali tanecznej.

Pierwszy Taniec - Pakiet 6
Pierwszy Taniec - Pakiet 7
Pakiet 7

Kurs pierwszego tańca - zajęcia grupowe

4 LEKCJE x 55 minut

CENA: 300 zł/os

(MIN. 8 OSÓB)

Jeśli czujecie, że nie potrzebujecie choreografii stworzonej specjalnie dla Was, jednak chcecie nauczyć się podstawowych kroków tanecznych i prowadzenia w parze, aby Wasz pierwszy taniec był spontaniczny i naturalny – Kurs pierwszego tańca jest właśnie dla Was! Będziemy pracować w małej grupie – 4/5 par dzięki czemu zachowamy indywidualne podejście do każdego uczestnika. Na kursie poznacie krótkie aranżacje tańców, które są najczęściej wybierane na pierwszy taniec (walc angielski, walc wiedeński, 2 na 1 etc) a także podstawy prowadzenia w tańcu, co pozwoli Wam swobodnie poruszać się na parkiecie. Nie tylko ze swoją Drugą Połówką!

Pakiet 8

Lekcja indywidualna

55 MINUT ZAJĘĆ

CENA: 170 zł

Czasem nie potrzebujecie wykupywać całego pakietu, ponieważ wystarczą 2 – 3 spotkania aby przypomnieć sobie zasady prowadzenia czy zbudować niewymagającą choreografię. W takim wypadku polecam spotkać się na lekcji indywidualnej i zobaczyć czego oczekujecie i na jakim poziomie jesteście 🙂 Jeśli po takiej lekcji zdecydujecie się jednak na wykupienie pakietu, cena jaką zapłacicie za lekcję wyniesie jedynie 60 zł!

Pierwszy Taniec - Pakiet 8