by Agnieszka Płonka
Kopia – Co znajdziesz w kursie (1080×1500 px) (2)

Zapisz się na listę oczekujących kursu online: Naturalny pierwszy taniec!

  • Odbierz darmowy fragment pierwszej lekcji kursu, z którego nauczysz się prowadzenia w parze!
  • Dołącz i spełnij swoje marzenie o pięknym, naturalnym pierwszym tańcu bez wychodzenia z domu!

Dlaczego warto dołączyć do listy oczekujących na kurs online: naturalny pierwszy taniec?

  • Masz gwarancję, że nie przegapisz premiery kursu.
  • Będziesz miała możliwość zakupienia kursu w przedsprzedaży w fantastycznie niskiej cenie, która już nigdy się nie powtórzy!
  • Będziesz na bieżąco ze wszelkimi aktualnościami dotyczącymi prac nad kursem

Wystarczy, że podasz swój adres e-mail, i potwierdzisz subskrypcję w swojej skrzynce odbiorczej! Do usłyszenia!

Kim jestem?

Nazywam się Agnieszka i jestem tancerką międzynarodowej, najwyższej klasy tanecznej „S”. Uczę tańczyć od kilkunastu lat, a trzy lata temu otworzyłam swoją Szkołę Pierwszego Tańca w której przez ten czas przygotowałam do pierwszego tańca ponad 300 Par Młodych. Co jeszcze powinniście o mnie wiedzieć?

  • nie uznaję półśrodków, albo coś robię dobrze, albo wcale – dlatego też Pary po moich kursach umieją nie tylko pięknie zatańczyć swój pierwszy taniec, ale też swobodnie odnajdywać się na tanecznym parkiecie
  • uważam, że często mniej znaczy więcej – to, czy taniec wygląda naturalnie i swobodnie zależy tylko i wyłącznie od Waszego poczucia bezpieczeństwa, więc czasem lepiej jest pozostać przy elementach, które nie sprawiają Wam najmniejszej trudności i czuć prawdziwą radość z tańca zamiast stresu
  • z wykształcenia jestem pedagogiem… resocjalizacji. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, ale żeby ich dokonać opracowuję dokładny plan od A do Z, tak też jest z moimi kursami tańca – zawsze zaczynam od podstawowych rzeczy, bez których nie da się przejść do trudniejszych. Moje metody nauczania doskonale sprawdziły się już u setek zadowolonych Par!